Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Büyük Beden Tesettür Modası
Sizlerin de bildiği gibi son dönemde birçok ünlü marka ürünlerini sadece ideal manken ölçülerinde tasarlayıp üretmeyi geçmişte bıraktı ve hatta podyumlarında dahi standart manken defileleri düzenlemenin dışına çıkarak büyük beden mankenlerle harika büyük beden elbiseler sergilemeye başladılar.
Tesettür Tulum Elbise Modelleri
Tesettür giyim modasına son dönemde hızlı giriş yapan tesettür tulum elbiseler hem kullanım alanlarına kolay uyum sağlaması hem de farklı imaj katkısı ile tesettürlü kadınların ilgisini kolaylıkla çekmiş ve çeşitliliğiyle göz doldurmaya başlamıştır.
Tesettür Giyimde Eşarp Modelleri
Tesettür ürünlerinin olmazsa olmazı baş örtüleri, ister günlük ister davetlik kombinlerimiz için oldukça önem verilmesi gereken bir ayrıntıyı oluşturur. En çok tercih edilen şal eşarplar son zamanların en çok tercih edilen eşarp modelleri arasında yerini almış durumda.
Tesettür Giyim İkili ve Üçlü Takımlar
Moda vitrinimizde mercek altına almak istediğimiz ve sizler için ister günlük ister davetler için uyarlanabilecek kurtarıcı tesettür takım kıyafetlerden bahsedeceğim.
Tesettür Giyim Ve Moda
Son günlerde tekstil sektöründe adından daha fazla söz ettiren tesettür giyim, moda camiasının markajına girmişken, farklı tarz yaratma arayışında olan tasarımcılar modern giyimi tesettür modasına entegre etmeye yönelik çalışmalar yaparak gözde parçalar elde etmeye başladı. Kısıtlı ürün yelpazesinin giderek genişlemesi artık tesettür giyimin sempatik hale gelmesini sağladı. 
Tesettür Elbise Modası
Tesettür giyim tekstil sektörünün kalbini attırmaya devam ediyor. Artık tesettürlü bayanların birçok ürüne rahatlıkla ulaşabildiği geniş yelpazeli seçenekler sunan tesettür giyim ürünleri hem ülkemiz hem de diğer ülkelerde yaşayan tesettürlü bayanlar için birçok alternatifi bünyesinde bulundurmakta.
Tesettür Giyimde Büyük Beden Şıklığı
Tesettür giyim dünyasında karşımıza çıkan en büyük beden için uygun kıyafetler bulma problemi yerini her bedene uyarlanmış şık kıyafetlere bıraktı. Rengi, deseni, kesimi, kumaşı çok daha konforlu
Gecmisten Günümüze Tesettür Modasının Gelişimi
Bugün size geçmişten günümüze bir çok yolculuktan geçip bugünki halini alan tesettür modasından bahsedeceğim. İlk İslami buyruklardan 17 yıl sonra kadının örtünmesiyle ilgili ayet gelmiştir. Ahzab Suresi 59. Ayet, "Ey Peygamber; zevcelerine, kızlarına, müminlerin kadınlarına de ki dış esvaplarını üzerine giysinler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.