sadsad x
asdasd
Üyelik ve Kullanm Şartları

Üyelik Sözleşmesi


MADDE 1 - 
ModaVitrini.com sitesi, üyelik formunu eksiksiz ve geçerli olarak dolduran herkese üyelik hakkı sağlar. 

MADDE 2 - 
Üye kendisine ait olmayan gerçek isim ve soyadını üye ismi olarak kullanamaz. Geçerli ve aktif olan bir e-mail adresi bildirmesi zorunludur. Üye, kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder. Kendi belirledigi e-mail adresi ve parolasının kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendi taşır. 


MADDE 3 - 
ModaVitrini.com sitesi üyelerinin kimlik bilgileri gizli tutulur. Ancak aşağıdaki koşulların münferiden veya toplu olarak gerçekleşmesi halinde ModaVitrini.com sitesi, üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir. 

  • Resmi makamlardan üyeye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde.
  • Üyenin ModaVitrini.com sitesi sistemi'nin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde.
  • Yukarıdaki 2. madde koşullarından dolayı üyeliği iptal edilmiş bir üyenin, yeniden üye olarak sözleşme ihlalini tekrarlaması halinde.


MADDE 4 - 

Bir üyenin ModaVitrini.com sitesi’ne üye olmak için verdiği her bilgi ModaVitrini.com sitesi tarafından saklanır. Bu bilgi kesinlikle, üyenin kişisel haklarına zarar gelmemesi için saklı tutulur ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ancak üye, sadece kendisinin ulaşabilecegi güncelleme alanlarında ve diger site üyeleriyle iletişimin sağlanabilmesi için gerekli alanlarda bilgilerinin paylaşılacağını kabul etmiş sayılır. 

MADDE 5 - 

Üyelik haklarının kazanılması, bu hakların sonsuza kadar süreceği anlamına gelmez. ModaVitrini.com sitesi, üyelere aldıkları hizmetlerin ve üyeliklerinin ne kadar süreceği hakkında hiç bir garanti vermez. ModaVitrini.com sitesi üyenin, üyelik başvurusuna yazdığı her bilgiyi doğru olarak kabul eder. Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik ve/veya kanuni olarak sorumlu değildir. 

MADDE 6 - 

ModaVitrini.Com sitesi, içeriğinde bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı mahfuzdur. Aksi takdirde doğabilecek kanuni itilaflarda ModaVitrini.com sitesi, bu uyarıyı yaptığından dolayı hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu durum, aksi sayfada belirtilmiş ve/veya söz konusu materyal bir gerçek kişi adına yayınlanmışsa geçersiz sayılır. 

MADDE 7 - 

ModaVitrini.com sitesi, kendi sitesinin üzerinden yapılan ve zarar vereceğine inandığı her türlü haberleşmeyi, üye sayfası yayımını ve bilgi aktarımını yukarida yazılı şartlar dahilinde istediği zaman kesme hakkını saklı tutar. 

MADDE 8 - 

Yukarıdaki şartlara uymama halinde doğabilecek ihtilaflarda İzmir Mahkemeleri yetkilidir. 

MADDE 9 - 

ModaVitrini.com sitesi, bu sözleşmenin herhangi bir maddesini bir uyarı göndererek değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Üye olan her birey ya da kurum, bu maddeleri okumuş kabul edilir ve sonradan hiç bir itiraza mahal verilmez. 

MADDE 10 - 

ModaVitrini.com sitesi, diledikleri an tek taraflı olarak üyeliklerini iptal edebilirler. Ancak iptal işlemi, söz konusu kullanıcıların üyelikleri sırasında gerçekleştirdikleri icraatların sorumluluğunun sona erdiği anlamına gelmez. 

MADDE 11 - 

ModaVitrini.com sitesi ile üyeler arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, ModaVitrini.com sitesi' nin tutulan kayıtlar delil olarak kabul edilir...

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.