sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları


Yurt İçi İade Şartları Nelerdir?

İade Şartları: 

Satın aldığınız ürünü (iç giyim, kişisel bakım, mayo, başörtüsü ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 5 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

İç giyim, kişisel bakım ve abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 12 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz. 

Yurtiçi İade Prosedürü: 

Faturanın arkasında yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Her hangi bir kargo firması ile ürünü faturanın üzerinde yazan adrese gönderebilirsiniz. İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Ücretsiz kargo ile aldığınız ürünlerde size yollanırken ödenen kargo ücreti de sizden hizmet ücreti olarak tahsil edilerek paranız iade edilir.

NOTİadeler için, faturanızın arkasında bulunan ilgili alanları doldurarak paket. bize MNG Kargo ile yollamak için ‘283786977’ firma kodunu, yurtiçi kargo ile yollamak için ‘406987597’ firma kodunu  kullanmanız gerekmektedir. Bu kodlar ile gönderilmeyen paketler kabul edilmeyecektir ve tarafınıza geri gelecektir.

Aynı zamanda 0850 811 71 70 numaralı çağrı merkezimizi de arayarak veya info@modavitrini.com mail adresine mail atarak da iptal işlemini başlatabilirsiniz.

 

Siparişimi iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Siparişinizin iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Talebiniz ile ilgili 0850 811 71 70 numaralı Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir veya  destek@modavitrini.com'a sipariş numaranızla birlikte durumu açıklayan bir e-posta atabilirsiniz.

 

Yurt Dışı İade Şartları Nelerdir?

İade Şartları

Satın aldığınız ürünü (iç giyim, kişisel bakım, mayo, başörtüsü ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İç giyim, kişisel bakım ve abiye kategorisindeki ürünleri; İade etme hakkınız yoktur. Beden değişimi yapabilirsiniz.

 

Yurt Dışı İade Prosedürü

Faturanın arkasında yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yerel posta servisiniz ile ürünü faturanın üzerinde yazan adrese ödemesini sizin yapacağınız şekilde gönderin. 

Aynı zamanda 0850 811 71 70 numaralı çağrı merkezimizi de arayarak veya info@modavitrini.com mail adresine mail atarakta iptal işlemini başlatabilirsiniz.

 

Siparişimi iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Siparişinizin iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Talebiniz ile ilgili 0850 811 71 70 numaralı Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir veya  destek@modavitrini.com' a sipariş numaranızla birlikte durumu açıklayan bir e-posta atabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.